התקנת מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה - אתה אף פעם לא יודע מי רואה אותך

דף הבית >> מצלמות אבטחה - אתה אף פעם לא יודע מי רואה אותך
מצלמות אבטחה – אתה אף פעם לא יודע מי רואה אותך
 
מצלמות אבטחה - מצלמות אבטחה נסתרות
מצלמות אבטחה נסתרות מעמידות את מי שהחליט להתקין אותן בביתו בפני דילמה לא קלה.
אם נביא לדוגמה, ילדיו של אדם מבוגר, שנזקק לשירותיו של מטפל בכל שעות היום, עומדים בפני דילמה קשה, האם להתקין בבית הקשיש מצלמות אבטחה נסתרות.
 
הדילמה שעומדת כאן בפני הילדים,מה חשוב יותר בטיחות אביהם או הפרטיות שהם גוזלים מהעובד הזר, שאינו מודע לכך שיש מי שמביט במעשיו בכל עת.
תפקידן של מצלמות אבטחה במקרים אלו, של נוכחותו של אדם זר בביתו של הורה מבוגר, הינו להעביר את המידע אם אותו עובד אכן מטפל באב באופן מסור ובכבוד. לא פעם, קרו מקרים, שבהם מצלמות אבטחה נסתרות חשפו התנהגות אכזרית של עובד זר כלפי קשישים, ולמעשה מצלמות האבטחה שמשו כראייה להתנהגותם של העובד הזר כלפי הקשיש.
 
מצלמות אבטחה נסתרות הינן למעשה מכשיר הקלטה קטן . מכשיר זה הוא בגודל של ממיר שאליו מתחברות עוד ארבע מצלמות אבטחה או יותר. לעיתים אפשר להסתפק בשתי מצלמות, במקומות סטרטגיים בבית.
ניתן להתקין את המצלמות בכל חפץ בדירה מבלי לעורר את חשדו של המטפל.
הצפייה בצילומן של מצלמות אבטחה מתבצע דרך האינטרנט וגם בחיבור לטלוויזיה.
 
 
מצלמות אבטחה – מצלמות אבטחה בכניסה לבניינים
מצלמות אבטחה בכניסה לבניינים מקובלות בכל הארץ וכמובן שבחו"ל.
תפקידן של מצלמות אבטחה בכניסה לבניינים, הוא קודם כל להרתיע גורמים פליליים. ישנם בניינים שבחזית הבניין מוצבות מצלמות אבטחה בגלוי, כדי לאותת לגורמים פליליים שיש עין פקוחה שבודקת כל מי שנכנס לבניין.
מצלמות אבטחה מגבות את המאבטחים שעומדים בכניסה לבניין, שבמידה וגורם פלילי עובר אותם, יהיה קיים התיעוד של מצלמות האבטחה שבמקום.
 
בבניינים פרטיים וגם בבניינים ציבוריים, מוצבות מצלמות אבטחה בחניונים התת-קרקעיים, כדי למנוע פריצות לרכב, או לפחות לתעד את הפריצות ולנתח את סרטי הצילום במועד מאוחר יותר.
 
 
מצלמות אבטחה –מצלמות אבטחה בגני ילדים
אופנה חדשה בתחום של מצלמות אבטחה זו התקנתן של מצלמות אבטחה בגני ילדים. החשש הגדול ביותר של הורים לילדים קטנים, זה כיצד אנשים זרים מתנהגים אל הילדים בעת היעדרותם של ההורים. התפשטות התופעה של גננות מכות בגני ילדים הדליקה נורה אדומה אצל הורים רבים, ואלה עומדים על כך שבגני ילדים פרטיים יוצבו מצלמות אבטחה. מצלמות אבטחה אלה לא רק יגנו על הילדים מפני גננות מכות, אלא גם מפני חדירה של אנשים זרים, שבכוונתם לחטוף ילדים מגני ילדים שממוקמים באזורים יוקרתיים.
מצלמות אבטחה בגני ילדים מאפשרות להורים לעקוב דרך החיבור לאינטרנט אחר הפעילות של הילדים והגננות וגם אם יש חדירה של אדם זר לגן, להודיע מיד למשטרה.
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים