התקנת מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה מתקדמות

דף הבית >> מצלמות אבטחה מתקדמות
מצלמות אבטחה מתקדמות העושות שימוש בטכנולוגיה חדשנית
מצלמות אבטחה- לאילו שימושים?
מצלמות אבטחה הינן מצלמות מתקדמות המשמשות לצורך צילום מקיף וקבוע של חנות, עסק, משרד, בית או כל דבר אחר על מנת לשמש את הבעלים כדי לעקוב אחר הנעשה במקום, או לאתר אנשים או מעשים שנעשו במקום בכל זמן שהוא. מצלמות אבטחה מודרניות הינן מתוחכמות ביותר ויכולות להיות מוחבאות או גלויות, לשדר לקלטת או לאינטרנט, לצלם ברזולוציה נמוכה או גבוהה, ולצלם תמונה אחת לשנייה או יותר, הכול בהתאם לצרכים. מצלמות אבטחה משמשות בעלי עסקים או חנויות הרוצים להרתיע גנבים ושודדים ואף לאתר אותם בדיעבד, במקרה של עבירה. בנוסף, מצלמות אבטחה נסתרות משמשות בעלי עסק הרוצים לעקוב אחר עובדיהם, הורים הרוצים לבדוק את המטפלת של התינוק, וכו'. בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת הקיימת כיום ומאפשרת להתקין מצלמות אבטחה קטנטנות קל להסתיר את המצלמות אבטחה בתוך כובע, בגד, רמקול של מחשב או כל דבר אחר, וניתן לשדר בזמן האמת היישר ממצלמות אבטחה אל אתר אינטרנט ייעודי.
מצלמות אבטחה נסתרות
בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת הקיימת כיום בתחום השבבים, קיימות מצלמות אבטחה זעירות ושקטות שכמעט בלתי אפשרי לאתרן מבלי עזרה של בעל מקצוע. הצורך במצלמות אבטחה זעירות עולה כל הזמן בשל סיפורי הזוועה המתפרסמים מעת לעת על מטפלות מזניחות, מכות וכו', והורים רבים רוצים לבדוק את המטפלת של התינוק שלהם, או לחילופין את המטפל של הוריהם המבוגרים, מבלי ידיעתם. מצלמות אבטחה זעירות ניתן להחביא בתוך כובע, בתוך רמקול, בתוך מסך מחשב, בתוך מלחייה, ובעצם כמעט בתוך כל דבר וכמעט בלתי ניתן לאתר את המצלמות אבטחה. עם טכנולוגיית העברת המידע והאינטרנט האלחוטי הקיימת כיום ניתן לשדר מתוך מצלמות אבטחה ישירות לאתר אינטרנט כלשהוא, בצורה אלחוטית, בעזרת ראווטר שקיים כיום כמעט בכל בית.
מצלמות אבטחה לעסק או לחנות
כמעט כל בעל חנות, פיצוצייה, או עסק מציב מצלמות אבטחה במקום, ולרוב אף טורח להציב שלט המרתיע גנבים פוטנציאליים ומודיע על כך שהמקום מצולם במעגל סגור. הכוונה היא שכל שטח בחנות מכוסה על ידי מצלמות אבטחה וכי מי שינסה לגנוב מהמקום, יוכל להיות מאותר בקלות באמצעות מצלמות אבטחה שבמקום.מצלמות אבטחה בבתי עסק משמשות גם לצורך הרתעה וגם לצורך איתור של פושעים בדיעבד. מצלמות אבטחה הינן הכרחיות במקומות כאלה, על מנת להרחיק פושעים פוטנציאליים. מצלמות אבטחה מהוות פתרון אידיאלי לבעיות אבטחה שכאלו.